Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Beskydská liga 2014-15
Centrum handball liga
Karvinská školní liga I
Karvinská školní liga II
Karvinská školní liga III
Karvinská školni liga IV
Lašská liga 2014-15
Městská školní liga
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Novojičínská Laudonova liga základek
Rozpis ligy
1. turnaj 2012/13
2. turnaj 2012/13
3. turnaj 2012/13
4. turnaj 2012/13
1. turnaj 2013/14
2. turnaj 2013/14
3. turnaj 2013/14
4. turnaj 2013/14
1. turnaj 2014/15
2. turnaj 2014/15
3. turnaj 2014/15
4. turnaj 2014/15
Novojičínská Palackého liga základek
Novojičínská Žerotínová liga základek
Opavská Liga ŠD
Opavská školní liga
Polanecká školní liga II. malí
Polanecká školní liga I. velcí
Porubská školní liga I
Porubská školní liga II
Premium školní liga
Slezská školní liga 1.-3.třída
Slezská školní liga 4.-5. třída děvčata
Slezská školní liga 4.-5. třída chlapci
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Tabulka střelců
Jméno
Družstvo
Počet branek
Kamil Krutílek
Starojičané
9
Šimon Macho
Dlouháni
9
Adam Vybíral
LM
9
Marek Býma
Hodslavice 1
9
Radek Miľo
Tygři "B"
9
Jan Kus
Borci
9
Tadeáš Fajárek
Tygři 68
9
Lukáš Dořičák
Ogaři
8
Patrik Procházka
Tygři 68
8
Anita Varyšová
Tyršáci
8
Dominik Vašenda
Bobři
8
Vendula Kyselá
Bobři
8
Matěj Zelenka
Tygři 68
8
Lukáš Hrbáček
Ogaři
8
Martin Hrubý
Starojičané
8
Jakubu Šimon
Ogaři
8
Max Křenek
Tygři "B"
8
Jolana Drdová
Příšerky s.r.o.
8
Filip Skácel
Surikaty
7
Jakub Dostál
Dlouháni
7
Šimon Sagan
Starojičané
7
Jonáš Ryška
Tygři "B"
7
David Kedroň
Tygři "A"
7
Jan Křížek
Ogaři
7
Daniel Fencik
Tygři 68
7
Nicolas Koudelka
Dlouháni
7
Tomáš Novobilský
Tyršáci
6
Tadeáš Skalka
MHM
6
Michal Bok
Tygři "B"
6
Petr Čajánek
Pumy
6
Josef Čajánek
Pumy
6
Vojtěch Kubín
Černí tygři
6
Marek Plešek
Pumy
6
Samuel Kotek
Suchdol 1
6
Jan Bašta
Tygříci
6
Lucie Černošková
Surikaty
6
Kryštof Cibulec
Ogaři
5
Kristián Kačo
Dlouháni
5
Štěpánka Dubcová
Starojičané
5
Filip Juroška
Tygři "A"
5
Zpět
Další
4. turnaj 2014/15 - výsledky
Tygři "A" - LM
20 : 5
Pumy - Starojičané
3 : 23
LM - Pumy
21 : 1
Tygři "B" - Tygři "A"
11 : 13
Pumy - Tygři "B"
5 : 15
Starojičané - LM
18 : 9
Tygři "B" - Starojičané
4 : 28
Tygři "A" - Pumy
18 : 0
Starojičané - Tygři "A"
14 : 11
LM - Tygři "B"
12 : 9
4. turnaj 2014/15 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starojičané
4
4
0
0
83 : 27
8
2
Tygři "A"
4
3
0
1
62 : 30
6
3
LM
4
2
0
2
47 : 48
4
4
Tygři "B"
4
1
0
3
39 : 58
2
5
Pumy
4
0
0
4
9 : 77
0
Tabulka střelců
Lukáš Zelík
Starojičané
76
Marek Fojtík
Černí tygři
75
Martin Hrachovec
Dlouháni
75
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Büche
Starojičané
2
Jakub Sazovský
LM
2
Marek Fojtík
Černí tygři
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.