Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Beskydská liga 2014-15
Centrum handball liga
Karvinská školní liga I
Karvinská školní liga II
Karvinská školní liga III
Karvinská školni liga IV
Lašská liga 2014-15
Městská školní liga
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Novojičínská Laudonova liga základek
Rozpis ligy
1. turnaj 2012/13
2. turnaj 2012/13
3. turnaj 2012/13
4. turnaj 2012/13
1. turnaj 2013/14
2. turnaj 2013/14
3. turnaj 2013/14
4. turnaj 2013/14
1. turnaj 2014/15
2. turnaj 2014/15
3. turnaj 2014/15
4. turnaj 2014/15
Novojičínská Palackého liga základek
Novojičínská Žerotínová liga základek
Opavská Liga ŠD
Opavská školní liga
Polanecká školní liga II. malí
Polanecká školní liga I. velcí
Porubská školní liga I
Porubská školní liga II
Premium školní liga
Slezská školní liga 1.-3.třída
Slezská školní liga 4.-5. třída děvčata
Slezská školní liga 4.-5. třída chlapci
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Tabulka střelců
Jméno
Družstvo
Počet branek
Filip Juroška
Tygři "B"
5
Klára Vizová
Příšerky s.r.o.
5
Kristián Kačo
Dlouháni
5
Damián Krafčenko
Tygři 68
5
Filip Juroška
Tygři "A"
5
Vojtěch Kotas
Surikaty
5
Veronika Longinová
Hodslavice 1
5
Dalibor Pieš
LM
5
Vojtěch Pisarovič
Tygři "B"
5
Radek Novák
Tygři 68
5
Štěpánka Dubcová
Starojičané
5
David Socha
Tygři "A"
5
Matěj Nedoma
Dlouháni
5
Dominik Tkadleček
Komenská 66
5
Kryštof Cibulec
Ogaři
5
Marek Vlašic
Dlouháni
5
Klára Bízová
Příšerky s.r.o.
4
Andrej Krkoška
Bobři
4
Sofie Batelková
Černí tygři
4
Filip Ulrych
Dlouháni
4
Patrik Büche
Starojičané
4
Kateřina Kolenová
LM
4
Marie Lančová
Bobři
4
Lukáš Vrba
Blue Dragons
4
Lukáš Janák
Dlouháni
4
Šimon Jursa
Dlouháni
4
David Cibulka
Borci
4
Diana Polášková
Tygříci
4
Alois Bartoň
Tygři "A"
4
Daniel Papák
Borci
4
Kryštof Černoch
Komenská 66
4
David Tomaník
Tygři 68
4
Antonín Bašta
Komenská 66
4
Eliška Kučerová
LM
4
Aneta Janíková
Surikaty
4
Adam Fiedler
Tyršáci
4
Štěpán Nedoma
Tygři 68
4
Kateřina Lušňáková
Příšerky s.r.o.
4
Adriana Sedlářová
Příšerky s.r.o.
4
Patrik Paszek
Dlouháni
4
Zpět
Další
3. turnaj 2014/15 - výsledky
Tygři "A" - Tygři "B"
23 : 4
Ogaři - Černí tygři
13 : 16
Tygři "B" - Černí tygři
7 : 32
Tygři "A" - Ogaři
10 : 17
Ogaři - Tygři "B"
30 : 6
Černí tygři - Tygři "A"
22 : 6
4. turnaj 2014/15 - rozpis
Tygři "A" - LM
20 : 5
Pumy - Starojičané
3 : 23
LM - Pumy
21 : 1
Tygři "B" - Tygři "A"
11 : 13
Pumy - Tygři "B"
5 : 15
Starojičané - LM
18 : 9
Tygři "B" - Starojičané
4 : 28
Tygři "A" - Pumy
18 : 0
Starojičané - Tygři "A"
14 : 11
LM - Tygři "B"
12 : 9
Následující turnaje
3. turnaj 2014/15 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Černí tygři
3
3
0
0
70 : 26
6
2
Ogaři
3
2
0
1
60 : 32
4
3
Tygři "A"
3
1
0
2
39 : 43
2
4
Tygři "B"
3
0
0
3
17 : 85
0
Tabulka střelců
Lukáš Zelík
Starojičané
76
Marek Fojtík
Černí tygři
75
Martin Hrachovec
Dlouháni
75
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Büche
Starojičané
2
Jakub Sazovský
LM
2
Marek Fojtík
Černí tygři
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.