Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
2012/2013 ČB - 1.-3. třídy
2012/2013 ČB - 4.-5. třídy
2013/2014 ČB - 1.-3. třídy
2013/2014 ČB - 4.-5. třídy
2013-2014 TŘ
2013-2014 TŘ - 1.-3. třídy
2013-2014 TŘ - 4.-5. třídy
2014/2015 ČB - 1.-3. třídy
2014/2015 ČB - 4.-5. třídy
2014/2015 Jindřichohradecká liga
Rozpis ligy
4.-5. třídy - 1.kolo skupina II
4.-5. třídy - 1.kolo skupina I
1.-3. třídy - 1.kolo
4.-5. třídy - 1.kolo o umístění
4.-5. třídy - 2.kolo skupina I
4.-5. třídy - 2.kolo skupina II
4.-5. třídy - 2.kolo o umístění
1.-3. třídy - 2.kolo
1.-3. třídy - 3.kolo
4.-5. třídy - 3.kolo
1.-3. třídy - 4.kolo
4.-5. třídy - 4.kolo skupina I
4.-5. třídy - 4.kolo skupina II
4.-5. třídy - 4.kolo o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Tabulka střelců
Jméno
Družstvo
Počet branek
Michal Novotný
Jezevčíci (4.ZŠ)
6
Melánie Tothová
Růžová prasátka (2.ZŠ)
6
Jaromír Kudrna
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
6
Jakub Kofroň
Orlové (6.ZŠ)
6
Ondřej Kubrický
Orlové (6.ZŠ)
6
Karel Chmelík
Rafani (6.ZŠ)
5
David Camrda
Draci (3.ZŠ)
5
Matěj Domin
Střelci (2.ZŠ)
5
Michal Deutch
Orlové (6.ZŠ)
5
Jan Kinšt
Borci ze trojky (3.ZŠ)
5
Julie Chutná
Hvězdná šestka (6.ZŠ)
4
Anna Viktorinová
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
4
Tomáš Kučera
Tygři (2.ZŠ)
4
Jordan Oupoh
Borci ze trojky (3.ZŠ)
4
Martin Chmelík
Rafani (6.ZŠ)
4
Pavla Píchová
Rychlý šípy (1.ZŠ)
3
Matouš Kopelent
Růžová prasátka (2.ZŠ)
3
Matyáš Němec
Sovy (6.ZŠ)
3
Eliška Šťastná
Rychlý šípy (1.ZŠ)
3
Filip Šimek
Střelci (2.ZŠ)
3
Nikola Kvasničková
Tygři (2.ZŠ)
3
David Razima
Hvězdná šestka (6.ZŠ)
2
Jiří Snížek
Sršni (3.ZŠ)
2
Ondřej Hroníček
Jezevčíci (4.ZŠ)
2
František Doležal
Jezevčíci (4.ZŠ)
2
Matěj Hlaváč
Sršni (3.ZŠ)
2
Matyáš Dvořák
Tygři (2.ZŠ)
2
Jakub Němec
Borci ze trojky (3.ZŠ)
2
Denisa Balová
Růžová prasátka (2.ZŠ)
1
Matěj Fiža
Rafani (6.ZŠ)
1
Anna Růžková
Tygři (2.ZŠ)
1
Jan Lukš
Černé pumy (3.ZŠ)
1
Filip Pastyřík
Růžová prasátka (2.ZŠ)
1
Dominik Žilinský
Hvězdná šestka (6.ZŠ)
1
Matěj Tichý
Hvězdná šestka (6.ZŠ)
1
Adéla Korbelová
Černé pumy (3.ZŠ)
1
Jan Němec
Sršni (3.ZŠ)
1
Cedric Oupoh
Draci (3.ZŠ)
1
Martin Petr
Rychlý šípy (1.ZŠ)
1
Tereza Hejlíčková
Hvězdná šestka (6.ZŠ)
1
Zpět
Další
1.-3. třídy - 1.kolo - výsledky
Draci (3.ZŠ) - Jezevčíci (4.ZŠ)
9 : 1
Tygři (2.ZŠ) - Orlové (6.ZŠ)
15 : 1
Sršni (3.ZŠ) - Rychlý šípy (1.ZŠ)
1 : 7
Jezevčíci (4.ZŠ) - Rychlý šípy (1.ZŠ)
0 : 5
Orlové (6.ZŠ) - Sršni (3.ZŠ)
3 : 8
Draci (3.ZŠ) - Tygři (2.ZŠ)
7 : 6
Tygři (2.ZŠ) - Jezevčíci (4.ZŠ)
8 : 4
Sršni (3.ZŠ) - Draci (3.ZŠ)
1 : 5
Rychlý šípy (1.ZŠ) - Orlové (6.ZŠ)
10 : 2
Jezevčíci (4.ZŠ) - Orlové (6.ZŠ)
5 : 5
Draci (3.ZŠ) - Rychlý šípy (1.ZŠ)
6 : 7
Tygři (2.ZŠ) - Sršni (3.ZŠ)
9 : 0
Sršni (3.ZŠ) - Jezevčíci (4.ZŠ)
3 : 2
Rychlý šípy (1.ZŠ) - Tygři (2.ZŠ)
4 : 10
Orlové (6.ZŠ) - Draci (3.ZŠ)
1 : 12
4.-5. třídy - 1.kolo o umístění - rozpis
Borci ze trojky (3.ZŠ) - Střelci (2.ZŠ)
9 : 7
Hvězdná šestka (6.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
5 : 13
Rafani (6.ZŠ) - Černé pumy (3.ZŠ)
9 : 12
Růžová prasátka (2.ZŠ) - Sovy (6.ZŠ)
7 : 7
Následující turnaje
1.-3. třídy - 1.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tygři (2.ZŠ)
5
4
0
1
48 : 16
8
2
Draci (3.ZŠ)
5
4
0
1
39 : 16
8
3
Rychlý šípy (1.ZŠ)
5
4
0
1
33 : 19
8
4
Sršni (3.ZŠ)
5
2
0
3
13 : 26
4
5
Jezevčíci (4.ZŠ)
5
0
1
4
12 : 30
1
6
Orlové (6.ZŠ)
5
0
1
4
12 : 50
1
Tabulka střelců
Tereza Camrdová
Draci (3.ZŠ)
50
Vendula Častová
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
45
Adéla Brabcová
Borci ze trojky (3.ZŠ)
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.